KONST / Litografier / Färglitografi 16926219
nr 1692 6219
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Théo Tobiasse (f. 1927), Signerad, numrerad 99/175. Färglitografi. Bladets mått: 45x56 cm, yttermått inklusive ram: 59x68 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 7 april 2025
kl 20:41:08
3/4 21:19:17
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse